Ferie w najlepszych polskich hotelach

Ferie to czas, który warto wykorzystać w celach turystycznych. Ilość wolnego, którym wówczas się dysponuje, można spożytkować na zwiedzaniu zabytków architektury, podczas górskiej wędrówki lub odwiedzając inne atrakcyjne miejsca.

Zostawanie w domu podczas tego okresu zupełnie mija się z celem. Dlatego opłacalnym jest, aby już dziś zacząć planować to, w jaki sposób chciałoby się spędzić tych kilka lub kilkanaście dni.

Dobrym rozwiązaniem wydają się być pakiety pobytowe na ferie. W ich skład wchodzi zwykle kilka ciekawych propozycji. Oczywiście są one zależne od oczekiwań klientów. Jeśli jednak nie masz kiedy zająć się organizacją swojego wolnego czasu to jest to dla Ciebie doskonała propozycja.

Ferie w górach

Być może interesuje Cię wyjazd w góry, podczas którego miałbyś okazję pooddychać świeżym powietrzem i pobyć w pięknych okolicznościach przyrody, które sprzyjałyby Twojemu wyciszeniu? Atmosfera, która panuje na szlakach górskich jest jedyna w swoim rodzaju. Taki wybór jest balsamem zarówno dla duszy jak i ciała. Utrzymywanie swojego organizmu w zdrowej kondycji fizycznej jest bardzo istotne. Wycieczka w rejony górskie jest też świetną propozycją dla tych, którzy chcieliby spędzić ferie z dzieckiem. Ruch to zdrowie, a więc już dziś zastanów się, które góry byłyby najlepszym wyborem dla Ciebie na spędzenie ferii.

Najlepsze hotele na ferie w górach

Hotele z najciekawszą ofertą na ferie:

  1.  Nosalowy Dwór – To jeden z największych Resortów turystycznych w Tatrach położony tuż przy stoku narciarskim w Zakopanem. Hotel składa się z trzech rezydencji oraz strefy SPA. Więcej informacji na stronie nosalowy-dwor.eu
  2. Hotel Bukovina – to jeden z najbardziej rozrywkowych resortów w górach. Ponad dwadzieścia basenów termalnych, stoki narciarskie, sauny i wiele innych atrakcji są jedną z najlepszych propozycji na ferie. Szczegóły na stronie hotelbukovina.pl. Hotel ten jest szczególnie przygotowany na przyjazdy dzieci, o czym pisaliśmy również podczas podsumowania najlepszych ofert sylwestrowych dla rodzin.
  3.  Hotel Jagiellonka – Krynica Zdrój jest doskonałym na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Uzdrowiskowy charakter miasta ułatwi wzmocnienie odporności.  Hotel znajduje się niedaleko kolejki, którą można dojechać na Górę Parkową. Zapraszamy na stronę po więcej szczegółów.

Ferie na Mazurach

A może jest tak, że od gór zdecydowanie bardziej przepadasz za widokiem jezior? Polska jest krajem, w którym możemy swobodnie wybierać krajobraz, który chcielibyśmy podziwiać podczas urlopu. Jeśli więc lubisz ten nieco bardziej nizinny to idealnym miejscem na pobyt dla Ciebie wydają się być Mazury.

Jeziora, łódki przesuwające się po ich tafli, nieskończone ilości pięknego terenu dookoła oraz cisza i spokój, której tak bardzo brakuje wszystkim, którzy na co dzień mieszkają w mieście… To wszystko może zaoferować Ci województwo warmińsko-mazurskie.

Przegląd najlepszych ofert hotelowych na Mazurach

  1. Hotel w Pałacu Pacółtowo – to jeden z najbardziej interesujących hoteli butikowych nie tylko na Mazurach, ale również w Polsce. Hotel dysponuje ośrodkiem jeździeckim o bardzo dużym terenie przystosowanym do jazdy konnej. Na terenie obiektu znajduje się lądowisko dla samolotów lekkich, dwa baseny, Spa i wiele innych atrakcji dla rodzin. Więcej na stronie palacpacoltowo.pl.
    Ferie w hotelu ze stadniną koni
  2. Hotel Ventus Natural & Medical Spa – Hotel w swojej ofercie posiada wiele świetnych pozycji. Znalazły się tam również ferie z dziećmi! Obiekt jest doskonale dostosowany do potrzeb najmłodszych, co warto sprawdzić na stronie obiektu ventushotel.pl. Dzieci mogą liczyć na kulig, jazdę na nartach, sanki, małpi gaj, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji.