O nas

Hotel, zgodnie z definicją, jest obiektem wchodzącym w skład infrastruktury turystycznej. Świadczy odpłatnie usługi noclegowe, głównie na krótki czas.

Dla nas to jednak nie tylko budynek, ale miejsce, w którym można zaznać relaksu, odpocząć podczas wyjazdu, a także skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji. Współczesne hotele znacznie różnią się od tych, które pamiętają jeszcze nasi dziadkowie. Dawniej, obiekty tego typu miały ciasne pokoje, niewygodne łóżka i nic poza tym. Dziś pokoje hotelowe przypominają małe kawalerki, w których można komfortowo spędzać czas. Zapewniają wszelkiego rodzaju udogodnienia w postaci wygodnych łóżek, przestrzeni relaksacyjnej, jak i komfortowej łazienki. Ale to nie wszystko. Na terenie hotelu można skorzystać z takich atrakcji, jak basen, siłownia, salon Spa, fryzjer, restauracja, bar. Obsługa hotelowa dba o to, aby gościom niczego nie brakowało i byli w pełni zadowoleni z pobytu.

Naszym zdaniem, branża hotelarska rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Dlatego jesteśmy jej wielkimi fanami. Z miłości do podróżowania i hoteli powstał blog O Hotelach. Dzielimy się tu swoją wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas podróży po różnych polskich miastach. Byliśmy w niejednym hotelu i z niejednych usług hotelarskich korzystaliśmy. W związku z tym, mamy potrzebną wiedzę do tego, aby odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania. W zamieszczanych artykułach postaramy się rozwiewać wszelkie wątpliwości na temat kwestii związanych z hotelami i szukaniem noclegów. Wpisy dotyczyć będą zarówno tematyki związanej z pobytami w hotelu, jak i samych hoteli. M.in. napiszemy o tym, co mówią gwiazdki przy nazwie hotelu.

Dobrze wiemy, że najtrudniejsze podróżowanie zaczyna się wtedy, gdy w rodzinie pojawia się dziecko. Powstaje szereg problemów logistycznych, które trzeba rozwiązać. Często jest to jednak bardzo trudne. Podpowiemy, jak zorganizować podróż z dzieckiem, i jak wygląda w tej sytuacji zakwaterowanie w hotelu.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco wpisów pojawiających się na naszym blogu. Mamy nadzieję, że pokochacie hotele i podróże, tak jak my.